خدمات کلینیک تخصصی گیتا

خدمات پوست و فیشال

خدمات پوست و فیشال

در کلینیک گیتا با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‎های لیزر و برترین روش‌های درمانی روز دنیا، اقداماتی بسیار موثر جهت رفع جای لک و جوش‌های پوستی از روی صورت افراد انجام می‎شود. کلینیک گیتا بهترین خدمات را برای افرادی که تمایل دارند تا از طریق برترین روش‌های درمانی به رفع عارضه‌ها و مشکلات پوستی خود اقدام کنند و پوستی جوان و شاداب و باطراوت داشته باشند، ارائه میدهد.

درباره پخش ویدیو بنر ویدیو خدمات

خدمات مو و کاشت

بنر خدمات کاشت 1
بنر خدمات کاشت 2

در کلینیک گیتا برای تقویت و درمان ریزش مو پس از معاینه توسط پزشک متخصص و انجام آزمایشات لازم، از روش های:

استفاده می شود. از جمله برند های مصرفی در کلینیک پوست، مو و زیبایی گیتا میتوان به Hair Filler، Revitacare و… اشاره کرد. همچنین کاشت موی سر و ابرو یکی از روش های غیر تهاجمی و ائمی است که پس از بررسی توسط پزشک متخصص برای افرادی که کاندیدی مناسبی برای کاشت هستند انجام می شود.

خدمات زیبایی

ما همیشه طرفدار زیبایی بودیم و سعی کردیم کمک کنیم تا همه از ظاهر و چهره‌ی‌ خود راضی باشند. چون از اهمیت این موضوع آگاه هستیم و می‌دانیم بخشی از اعتماد بنفس هر فرد از دوست داشتن ظاهر خودش بدست می آید. گیتا کلینیک یکی از کامل‌ترین مجموعه‌ها در زمینه‌‌ی زیبایی است و با ارائه‌ی خدمات زیبایی با بالاترین کیفیت، زیبایی و طراوت‌ رو به چهره‌ی شما هدیه می دهد:

بنر خدمات زیبایی

خدمات لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

کلینیک تخصصی گیتا مجهز به دو دستگاه GentleMax Pro و یک دستگاه Gentlemax Pro Plus است که بر خلاف دستگاه GentleLase Pro که فقط برای پوست های روشن هست و GentleYag Pro که فقط برای پوست های تیره هست، برای همه ی طیف های رنگی پوست مناسب هستند.

ویژگی های دستگاه جنتلمکس پرو پلاس:

وبلاگ ما

قبلی
بعدی