لیزر کامل بدن

در این مقاله مطالعه می کنید:

بدون شک، موهای سر، ابرو و مژه هر فردی را جذاب تر می کنند. اما همین موها اگر روی بدن شما رشد کنند، بد به نظر می رسند. بیشتر افراد این موها را دوست ندارند و تقریباً همه ما می خواهیم از شر آنها خلاص شویم. مردم از روش های مختلفی برای کاهش رشد موهای زائد استفاده می کنند. این روش ها شامل، درمان های خانگی، موم انداختن، بند انداختن، تراشیدن و غیره می باشد. هیچ کدام از این روش های نتیجه ماندگاری ندارند و مدام باید تکرار شوند. البته نیازی به نگرانی نیست. استفاده از روش نسبتا جدید لیزر موهای زائد بیشترین مزیت ها را به همراه خواهد داشت. لیزر کامل بدن روشی است که به شما پوستی صاف و بدون مو برای مدتی طولانی هدیه می دهد.

بدون شک، روش های سنتی بی تأثیر نیستند، اما آنها برای مدت زمان کوتاهی جوابگو هستند و شما برای دستیابی به نتایج معقول باید تلاش زیادی داشته باشید. در مقابل، برداشتن موهای زائد با لیزر، روشی است که در کنار برداشتن موهای زائد، مزایای بسیاری را برای شما به همراه دارد. در نتیجه این رویکرد، شما از شر موهای ناخواسته خلاص می شوید و پوستی درخشان، شفاف صاف و جوانسازی شده خواهید داشت. اجازه دهید، مؤلفه های بیشتری را در رابطه با این روش پیشرفته در مقاله زیر پیدا کنیم!

لیزر صورت و بدن

از بین بردن موهای زائد تمام بدن با لیزر

همانطور که تکنولوژی پیشرفت می کند، پیشرفت هایی نیز در بسیاری از بخش ها به وجود می آید و لیزر موهای زائد چیزی است که برای هر دو جنسیت در تمام سنین جذاب می باشد. لیزر به یک انتخاب محبوب برای خلاص شدن از شر موهای ناخواسته، تبدیل شده است. بسیاری از مردم تعجب می کنند که حذف موهای زائد بدن توسط لیزر امکان پذیر می باشد. خلاص شدن از موهای زائد تمام بدن، بسیار ایده آل به نظر می رسد. این مورد به طور ویژه در زمانی صدق می کند که شما به تراشیدن موهای تمام نقاط بدن خود عادت داشته باشید تا به ظاهری دلخواه دست یابید. خبر خوب این است که شما می توانید با کمک لیزر، موهای زائد خود را از بین ببرید، گرچه ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد.

روش های از بین بردن موهای زائد

منظور از لیزر کامل بدن کدام نواحی از بدن است؟

لیزر کامل بدن به نواحی اشاره دارد که موی زائدی دارد که قابل لیزر شدن است. از جمله این نواحی می توان به زیر بغل، کمر، شانه ها، گردن، صورت، ناحیه بیکینی، پاهاف دست ها، شکم و خط ناف و اشاره کرد.

منظور از لیزر کامل بدن کدام نواحی از بدن است؟

مراقبت پیش از لیزر موهای زائد کل بدن

مراقبت پیش از درمان می تواند جنبه ی مهم هر درمانی باشد.  این کار به شما اجازه می دهد که پوست خود را برای درمان آماده کنید و دستیابی به نتیجه را به حداکثر برسانید. در اینجا چند توصیه کلی وجود دارند:

مراقبت پس از لیزر کامل بدن

دوره ریکاوری بعد از لیزر کامل بدن بسیار سریع و بدون مشکل می باشد. گرچه شما باید فهرستی از دستورالعمل های مراقبت پس از لیزر را دنبال کنید. در اینجا برخی از این راهنمایی ها آمده اند:

مراقبت پس از لیزر کامل بدن

هزینه لیزر کامل بدن چقدر است؟

هزینه از فردی به فرد دیگر و نیز بسته به عوامل مختلف متفاوت می باشد. این عوامل شامل:

در مرکز پوست، مو وزیبایی گیتا کلینیک هزینه لیزر موهای زائد نواحی مختلف به صورت زیر است:

لیزر دست ها۴۳۶ هزار تومان
لیزر بازوها۲۱۸ هزار تومان
لیزر موهای زائد ساعدها۲۴۸ هزار تومان
لیزر پاها کامل۶۵۴ هزار تومان
لیزر موهای زائد ران ها۴۲۲ هزار تومان
 لیزر ساق پا۳۰۶ هزار تومان
لیزر موهای زائد خط شکم۷۳ هزار تومان
لیزر موهای زائد دور ناف۴۴ هزار تومان
 لیزر زانو۷۳ هزار تومان
لیزر شکم به صورت کامل۲۱۸ هزار تومان
لیزر بیکینی کامل۲۱۸ هزار تومان
هزینه لیزر موهای زائد دور سینه ها۷۳ هزار تومان
لیزر موهای زائد زیر بغل ها۹۵ هزار تومان
لیزر موهای زائد گودی کمر۲۱۸ هزار تومان
لیزر روی باسن۲۶۲ هزار تومان

به چند جلسه لیزر نیازدارم؟

به طور کلی، مشتریان ما در 6 جلسه به فاصله هر 4 تا 6 هفته به 90%  – 70% کاهش در موهای زائد خود دست خواهند یافت. عواملی که بر نتایج تأثیر می گذارند شامل تراکم و رنگ مو، چرخه ی رشد مو، و ناحیه تحت درمان می باشد. به طور کلی، هرچه مو ضخیم تر و تیره تر باشد، به نتایج دلخواه بهتری می توان دست یافت در حالیکه از بین بردن موی روشن تر و نازک تر، سخت تر است.

مرکز پوست، مو و زیبایی گیتا کلینیک

وبلاگ ما

قبلی
بعدی